Krásné, připravené, reprezentativní prostory,190m2, Břevnov, ul. Hošťálkova - metro A a B jen 10 min (Pronajato)

Pro bližší informace, nebo sjednání prohlídky prosím zašlete sms ve tvaru "office Břevnov", ozveme se zpět. Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout pronájem krásných, reprezentativních komerčních prostor o ploše 190 m2 nebo jejich části cca 95m2 v ulici Hošťálkova v oblíbené lokalitě pražského Břevnova.
Prostory jsou vhodné jako sídlo firmy, tak např. obchodního prostoru (show-room), nebo pro účel ordinace, kosmetické centrum, cvičení, rehabilitaci, masáže, nebo učebny, školicí - poradenské centrum. V domě jsou rozvody pro vysokorychlostní symetrický internet na optickém vláknu (možnost až 800 Mbps jak pro stahování tak nahrávání dat), k dispozici jsou zásuvky 220 i 360v. .
Kanceláře se nacházejí v přízemí bytového domu. Za vstupními dveřmi naleznete místnost - čekárnu/recepci, oddělenou od ostatních prostor dveřmi a oknem. Z této místnosti je přístup do menšího skladu - archivu/kanceláře o velikosti 9 m2, nebo dále do dlouhé chodby ve tvaru písm. „L“ , ze které je dále přístup do jednotlivých místností. Celkem se jedná o 7 místností (9; 21; 30; 28,4; 11,6; 13,5 a 18,1 m2) a zázemí = vstupní místnost, 2x samostatné WC s umyvadlem, šatna 12,3 m2, prostorná kuchyň a koupelna se sprchovým koutem, wc a přípravou na pračku.
Prostory lze najmout buď celé, nebo jejich část , podle dohody (zahradní trakt jsou 2 velké místnosti, přední trakt jsou 3 menší místnosti) + sdílené zázemí v případě nájmu jen některé z uvedených částí. Polovina prostoru je vybavena kancelářským nábytkem, trezorem.
Z oken je příjemný výhled do zeleně atria. Prostory jsou zabezpečeny vnitřními hliníkovými žaluziemi. V okolí je veškerá potřebná vybavenost. Prostory jsou dostupné s MHD. Z centra města (autobus č. 191, Anděl-Televizní věž a tramvaje 22 a 25, zastávka Drinopol. Malá strana za 15 minut tramvají nebo autobusem, Metro A - Hradčanská jen 12 minut tramvají. Parkovat je možno v okolí, za poplatek jsou dispozici 2 podzemní parkovací stání. V areálu domu je squash, sauna, … Nedaleko je sportovní areál Ladronka, Obora Hvězda, Břevnovský klášter.Vzhledem k lokalitě, výbornému stavu a dispozicím Vám vřele doporučujeme prohlídku.Pro bližší informace, nebo sjednání prohlídky prosím zašlete sms ve tvaru "office Břevnov", ozveme se zpět.

Další informace

Číslo nabídky:N1572
Adresa Praha 6, Hošťálkova
Druh prostorObchodní
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Typ domu Patrový
Plocha prostor 190 m2
Užitná plocha 190 m2
Sociální zařízení - popis 1 x toaleta pro pány, 1 x toaleta pro dámy, 1 x toaleta pro personál, 1x koupelna
Počet podlaží 5
Počet podlaží pod zemí 1
Popis vybavení viz text inzerce a fotografie
Umístění objektu Klidná část obce
PENB: Náročnost budovy D - Méně úsporná
Sociální zařízení
Vybavení kanceláří
Telekomunikace Telefon, Internet
Inženýrské sítě Elektřina, Kanalizace, Vodovod
Topení Ústřední plynové
Doprava Silnice, Autobus, MHD
Elektřina 400V, 230V
Voda Dálkový vodovod
Parkování ANO
Cena

27 000 Kč za měsíc

+ poplatky. dle spotřeby + vratná kauce, + odměna RK


HANNES.CZ Jan Hannes Hošek
608 888 825
info@hannes.cz