Exkluzivní objekt 1200m2, vhodný pro různorodé využití na top místě, Dukelských hrdinů Praha (Prodáno)

Exkl. Vám zprostředkujeme prodej jedinečného komerčního objektu s historickými prvky, ve velmi dobrém stavu, budovu o rozloze cca. 1051m2 s nádvořím cca 210m2.
Jedná se o nepodsklepený, 1patrový (2podlažní) provozní objekt bývalé pekárny z r. 1910, stojící ve vnitrobloku činžovních domů s přístupem z ul. Dukelských hrdinů.
V r. 2005 vyměněna střešní krytina (živice byla nahrazena fólií) a zároveň došlo ke kompletní výměně ústředního vytápění.
V r. 2007 byla odstraněna část již nepoužívané technologie a postupně byl provoz pekárny utlumen a posléze zcela přerušen.
Od r. 2008 smlouvu s MČ P7 o zřízení věcných břemen, které vlastníkům objektu zajišťují bezproblémový přístup k objektu.
Prostory jsou temperované a vhodné pro využití jako: Administrativní budova na prestižním místě, výrobna, jazyková škola, kanceláře, divadlo, kino, muzeum, galerie, atelier, tělocvična, show-room, skladové prostory a mnoha dalších variant ve smyslu schválené multifunkční budovy.
Prostory ve tvaru U se štědrým nádvořím se dělí na dvě křídla. Pravé křídlo přízemí je rozděleno na 2 části, prostornou dílnu a sklady. Levé křídlo nabízí velice prostornou halu, čelní část pak štědrý prostor s dobovými klenbami.
Po schodech (nebo venkovním výtahem) se dostanete do 1.p, pravé křídlo nabízí mnoho místností a sociálního zázemí. Nabízejí tak zřízení kanceláří, nebo malých ubytovacích buněk, garsoniér, levé křídlo je opět velký prostor, předělený pouze prosklenou úzkou dřevěnou stěnou. Čelní část 1.p. je řešena jako kanceláře a sklady.
Při objektu je ve dvoře nákladní výtah. Na pozemku se nachází elektrická, rozvodna a kopaná studna z r. 1910, s 1,7m vody, nepoužívaná.
V okolí je veškerá vybavenost. Lokalita velmi oblíbená a vyhledávaná. Před domem jsou zastávky tramvají a stanice metra C – Vltavská je dostupná chůzí za 5 min (cca 300m)
Plány ve větším rozlišení Vám rádi zašleme na vyžádání.
Velmi výhodná investice úžasných prostor pro velice variabilní využití, či budoucí pronájem. Doporučujeme!

Další informace

Číslo nabídky:N357
Adresa Praha 7,
Účel budovyAdministrativní budova
Celková plocha 1200 m2
Užitná plocha 1400 m2
Počet míst k parkování 5
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Typ domu Patrový
Provozní plocha 1200 m2
Zastavěná plocha 600 m2
Počet podlaží 2
Plocha parcely 810 m2
Plocha skladů 1200 m2
Rok rekonstrukce 2007
Rok výstavby 1910
Umístění objektu Centrum obce
Výtah
Telekomunikace Telefon, Internet
Inženýrské sítě Vodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Topení Ústřední: dálkové
Doprava MHD, Vlak, Autobus, Silnice, Dálnice
Elektřina 400V, 230V
Voda Dálkový vodovod
Odpad, kanalizace Veřejná kanalizace
Plyn Plynovod
Parkování ANO
Cena

Info v RK za nemovitost

Za belskové jednání možná sleva! Neplatíte provizi, ani právní servis, ani poplatky na KÚ,


HANNES.CZ Jan Hannes Hošek
608 888 825
info@hannes.cz